Kwalifikowany podpis elektroniczny z dojazdem do klienta

Uproszczenie Logowania dla Wspólników Spółek Cywilnych w Systemie KSEF: Innowacyjne Rozwiązanie od BezSkazy.org

KSeF nie pamięta o spółkach cywilnych?

Wdrażanie systemu Krajowej Systemu e-Faktur (KSeF) stanowi istotny krok w kierunku cyfryzacji procesów biznesowych. Niemniej jednak, wspólnicy spółek cywilnych napotykają pewne trudności związane z logowaniem do systemu, ponieważ nie mają możliwości zalogowania się indywidualnie, a wymagane jest posiadanie dostępu poprzez NIP spółki. Dla ułatwienia i usprawnienia tego procesu, BezSkazy.org proponuje innowacyjne rozwiązanie oparte na podpisie kwalifikowanym przypisanym do NIPu spółki.

Podpis kwalifikowany BezSkazy.org dla wspólników spółki cywilnej

Problem:

Wspólnicy spółek cywilnych często borykają się z problemem logowania do systemów elektronicznych, takich jak KSeF, gdyż nie posiadają oni indywidualnych identyfikatorów, a wymóg logowania za pomocą NIPu spółki uniemożliwia im pełny dostęp do niezbędnych funkcji systemu.
Logując się do systemu z użyciem profilu zaufanego generuje dostęp na poziomie działalności gospodarczej wspólnika i nie daje dostępu do danych spółki.

Rozwiązanie BezSkazy.org:

BezSkazy.org, będąc liderem w dziedzinie bezpiecznych podpisów kwalifikowanych, proponuje innowacyjne rozwiązanie dla wspólników spółek cywilnych. Oferujemy możliwość wygenerowania podpisu kwalifikowanego, który zostaje przypisany do NIPu danej spółki. Dzięki temu rozwiązaniu, wspólnicy będą mogli logować się do systemu KSEF przy użyciu podpisu kwalifikowanego, który jest przypisany do NIPu spółki, gwarantując tym samym bezpieczny i pełnoprawny dostęp do niezbędnych funkcji systemu. Podpis kwalifikowany dostępny jest zarówno w wersji standardowej – Certum Mini z czytnikiem klucza w postaci pendrive, jak i w wersji Simply Sign z uwierzytelnianiem na aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Drugim rozwiązaniem, które możemy zaproponować jest Pieczęć Elektroniczna przypisana na stałe do NIP spółki – posiadając taka pieczęć można będzie w dowolnym momencie podpisać dokument generowany w KSeF lub zagwarantować sobie stały dostęp do funkcji systemu.

Korzyści:

  • Indywidualny dostęp: Wspólnicy spółek cywilnych będą mieli możliwość indywidualnego logowania do systemu KSEF, co ułatwi i przyspieszy procesy biznesowe.
  • Bezpieczeństwo: Wykorzystanie podpisu kwalifikowanego gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa w procesie autoryzacji.
  • Łatwość użytkowania: Dzięki przypisaniu podpisu kwalifikowanego do NIPu spółki, korzystanie z systemu staje się prostsze i bardziej intuicyjne dla wspólników.

BezSkazy.org z radością prezentuje to innowacyjne rozwiązanie, które ma na celu ułatwienie dostępu do systemu KSEF dla wspólników spółek cywilnych, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody w korzystaniu z elektronicznych usług.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania tym rozwiązaniem, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!
Razem z grupą PodpisujZdalnie.pl szukamy optymalnych rozwiązań i oferujemy najwygodniejszy sposób uzyskania podpisów i pieczęci kwalifikowanych.

Więcej informacji na stronie bezskazy.org

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *