Kwalifikowany podpis elektroniczny z dojazdem do klienta

Simply Sign Certum – kwalifikowany podpis elektroniczny bez dodatkowych czytników i kart.


Simply Sign to usługa oferowana przez CERTUM, zapewniająca łatwe i bezpieczne podpisywanie dokumentów przy użyciu cyfrowych podpisów. Podpis w Twoim własnym telefonie, zawsze na wyciągnięcie ręki. Oto opis tej usługi:

Simply Sign - kwalifikowany podpis elektroniczny z weryfikacją tożsamości poprzez smartfona.
  1. Łatwość użycia: Simply Sign zapewnia intuicyjny interfejs, który umożliwia prostą i wygodną obsługę procesu podpisywania dokumentów. Bez względu na umiejętności techniczne użytkownika, można szybko i sprawnie podpisywać i wysyłać dokumenty za pomocą tej usługi.
    W sytuacji, kiedy jesteś na wakacjach i nie masz dostępu do swojego komputera możesz nawet podpisać dokumenty bezpośrednio na telefonie i wysłać do biura. Simply Sign to kwalifikowany podpis elektroniczny w Twoim telefonie.
  2. Bezpieczeństwo: Simply Sign gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas podpisywania dokumentów. Wykorzystuje ono zaawansowane technologie szyfrowania, które chronią integralność i poufność danych. Cyfrowe podpisy zapewniają uwierzytelnienie tożsamości, a także zapobiegają fałszowaniu i manipulowaniu dokumentami.
  3. Legalność: Podpisy cyfrowe wykonane za pomocą Simply Sign mają taką samą ważność prawną, jak tradycyjne podpisy na papierze. Usługa ta spełnia wymogi regulacji prawnych dotyczących podpisów elektronicznych, umożliwiając bezpieczne i zgodne z prawem podpisywanie różnego rodzaju dokumentów.
  4. Wieloplatformowość: Simply Sign działa na różnych platformach i urządzeniach, co zapewnia elastyczność i dostępność dla użytkowników. Można korzystać z tej usługi na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach, niezależnie od systemu operacyjnego.
  5. Śledzenie i archiwizacja: Simply Sign umożliwia śledzenie postępu procesu podpisywania dokumentów. Użytkownicy mogą monitorować, kiedy dokumenty zostały wysłane, dostarczone, otwarte i podpisane. Ponadto, usługa ta zapewnia możliwość archiwizacji podpisanych dokumentów, co ułatwia zarządzanie nimi i dostęp w przyszłości.
  6. Personalizacja: Simply Sign pozwala dostosować proces podpisywania dokumentów do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Można definiować pola do podpisu, dodawać uwagi, ustalać kolejność podpisów i ustawić inne parametry, które odpowiadają konkretnym wymaganiom.
  7. Integracje i API: Simply Sign oferuje możliwość integracji z innymi systemami i platformami, co umożliwia automatyzację procesu podpisywania dokumentów. Dzięki dostępnym interfejsom programistycznym (API), można integrować Simply Sign z istniejącymi aplikacjami, usprawniając tym samym przepływ pracy i zwiększając efektywność.

Usługa Simply Sign od CERTUM zapewnia prosty, bezpieczny i zgodny z prawem sposób na podpisywanie dokumentów cyfrowych. Dzięki swojej intuicyjnej obsłudze, wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa i możliwości personalizacji, jest to wygodne narzędzie dla firm i osób indywidualnych, które potrzebują efektywnego sposobu podpisywania i zarządzania dokumentami elektronicznymi.

Podpis Simply Sign możesz uzyskać wygodnie w sowim biurze korzystając z usług bezskazy.org

Simply Sign by Certum - podpis zawsze przy Tobie
Więcej informacji na stronie bezskazy.org

Opublikowano

w

, ,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *