Kwalifikowany podpis elektroniczny z dojazdem do klienta

Podpis Simply Sign z autoryzacją przy pomocy smartfona

Podpis Simply Sign z autoryzacją przy pomocy smartfona

Podpis Simply Sign to usługa podpisu elektronicznego, która umożliwia bezpieczne i wygodne podpisywanie dokumentów elektronicznych za pomocą smartfona. Usługa jest dostępna dla klientów firmy Certum.

Aby skorzystać z usługi Simply Sign, należy pobrać aplikację Certum Sign na swój smartfon. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub App Store.

Po zainstalowaniu aplikacji należy utworzyć konto i zalogować się do aplikacji. Następnie należy dodać certyfikat podpisu elektronicznego do aplikacji. Certyfikat podpisu elektronicznego można otrzymać od firmy Certum.

Gdy certyfikat podpisu elektronicznego zostanie dodany do aplikacji, można rozpocząć podpisywanie dokumentów elektronicznych. Aby podpisać dokument elektroniczny, należy otworzyć dokument w aplikacji i dotknąć przycisku „Podpisz”. Następnie należy podać kod PIN, który został ustawiony podczas rejestracji w aplikacji. Po podaniu kodu PIN, dokument zostanie podpisany elektronicznie.

Podpis Simply Sign to bezpieczny i wygodny sposób podpisywania dokumentów elektronicznych. Usługa jest dostępna dla wszystkich klientów firmy Certum.

Simply Sign Kwalifikowany podpis elektroniczny z autoryzacją na Twoim smartfonie.

W jaki sposób można otrzymać podpis Simply Sign?

Aby uzyskać podpis Certum Simply Sign wystarczy umówić się z przedstawicielem firmy BezSkazy.org

Tel: 608 440755 lub e-mail: bi***@be******.org
Przedstawiciel firmy umówi się na spotkanie i w ciągu około 40 minutowego spotkania uruchomi Twój podpis w wersji Simply Sign.
Więcej informacji i cennik na: bezskazy.org oraz cennik

Cena kwalifikowanego podpisu Simply Sign jest dokładnie taka sama jak podpisu kwalifikowanego autoryzowanego poprzez klucz zewnętrzny z kartą kryptograficzną (w formie pendriva)

Zalety podpisu Simply Sign:

  • Bezpieczeństwo: podpis Simply Sign jest zgodny z wymogami prawa polskiego i unijnego.
  • Wygoda: podpisywanie dokumentów elektronicznych za pomocą smartfona jest proste i szybkie.
  • Dostępność: usługa Simply Sign jest dostępna dla wszystkich klientów firmy Certum.

Jeśli szukasz bezpiecznego i wygodnego sposobu podpisywania dokumentów elektronicznych, to podpis Simply Sign jest najlepszym wyborem dla Ciebie.

Więcej informacji na stronie bezskazy.org

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *